Volgende wedstrijd
Stand: ADO 1
1e klasse (veld)
# | Team | GS | P | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | ALO 1 | 1 | 2 | 6 |
2 | Movado 1 | 1 | 2 | 3 |
3 | ADO 1 | 1 | 0 | -3 |
4 | Erasmus 1 | 1 | 0 | -6 |
Programma
20 apr. 09:00 | ADO F2 - Keep Fit '70 F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44144
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
B. (Bart) van der Beek
|
|
20 apr. 09:00 | ADO E1 - DVS '69 E1 | |
Wedstrijdnr.: |
43226
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-169
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
J (Jeroen) van de Rovaart
|
|
20 apr. 09:00 | ADO E2 - PKC/Vertom E2 | |
Wedstrijdnr.: |
43227
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-162
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
N. (Nynke) Boersma
|
|
20 apr. 09:30 | PKC/Vertom B5 - ADO B1 | |
Wedstrijdnr.: |
38860
|
|
Poule: |
B-jeugd BK vj
- B-067
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Oostpolder
|
|
Plaats: |
PAPENDRECHT
|
|
20 apr. 10:00 | ADO D1 - DSO (K) D2 | |
Wedstrijdnr.: |
45743
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
K. (Koen) Snijders
|
|
20 apr. 10:00 | ADO 6 - PKC/Vertom 8 | |
Wedstrijdnr.: |
37496
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-092
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
L. (Luuk) Koster
|
|
20 apr. 10:00 | Ventura Sport F1 - ADO F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44090
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-104
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Sportlaan
|
|
Plaats: |
STRIJEN
|
|
20 apr. 10:00 | HKC/Creon Kozijnen E4 - ADO E3 | |
Wedstrijdnr.: |
43313
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-167
|
|
Accommodatie: |
Sportveld Boven Hardinxveld
|
|
Plaats: |
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
|
20 apr. 11:05 | ADO D2 - Movado D2 | |
Wedstrijdnr.: |
45744
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-115
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
Q. (Quinten) Steinvoort
|
|
20 apr. 11:30 | ADO 5 - DeetosSnel/QLS 8 | |
Wedstrijdnr.: |
37495
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-094
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
P.J. (Pieter-Jan) Rombout
|
|
20 apr. 11:30 | ADO 4 - Triade 2 | |
Wedstrijdnr.: |
16159
|
|
Poule: |
Reserve 4e klasse
- R4-23
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
N (Naomi) Commereuc
|
|
20 apr. 12:05 | ADO C2 - Good Luck C1 | |
Wedstrijdnr.: |
40370
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-095
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
M. (Mark) Koster
|
|
20 apr. 12:30 | Oranje Wit (D) A2 - ADO A1 | |
Wedstrijdnr.: |
18125
|
|
Poule: |
A-jeugd 2e klasse
- A2-016
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Stadspolders
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
20 apr. 13:00 | ADO 3 - Movado 4 | |
Wedstrijdnr.: |
16278
|
|
Poule: |
Reserve 3e klasse
- R3-29
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 13:10 | ADO C1 - Albatros C3 | |
Wedstrijdnr.: |
40343
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-091
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
C. (Christel) Naaktgeboren
|
|
20 apr. 13:30 | Scheldevogels E2 - ADO E4 | |
Wedstrijdnr.: |
47688
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-182
|
|
Accommodatie: |
Sportpark De Staakberg
|
|
Plaats: |
BERGEN OP ZOOM
|
|
Scheidsrechter: |
B.L.A. (Bryan) Bernaards
|
|
20 apr. 14:20 | Sporting Delta A4 - ADO A2 | |
Wedstrijdnr.: |
37994
|
|
Poule: |
A-jeugd BK vj
- A-061
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Gravensingel
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
S.P.H. (Stan) van der Lijke
|
|
20 apr. 14:30 | ADO 2 - Erasmus 2 | |
Wedstrijdnr.: |
17311
|
|
Poule: |
Reserve 2e klasse
- R2-24
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 16:00 | ADO 1 - Erasmus 1 | |
Wedstrijdnr.: |
15921
|
|
Poule: |
1e klasse
- 1-11
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
J P (Jan Peter) Zandbergen
|
Uitslagen
17 apr. 20:30 | ADO MW1 - Korbatjo MW1 | 15 - 8 |
13 apr. 09:45 | ADO D1 - Conventus D1 | 7 - 7 |
#FLASHBACKFRIDAY
Nog 62 weken en dan is ADO 75 jaar. Deze vrijdag een foto van een optocht. Wie herken jij? 📸
#ckcado #jublieum #oudedoos #fotografie #team #sgravendeel #hoekschewaard
A&M METAAL ACTIE OPENINGSTIJDEN 📸
De container is al twee dagen open en het gaat al de goeie kant op! Maar er is nog genoeg ruimte voor nog veel meer oude telefoons, laptops etc.
Gelukkig zijn er nog vier dagen over, tot snel! 📺
#ckcado #container #inzamelen 🔌
#TBT WELPEN TOERNOOI BIJ PKC 🦁
Afgelopen zaterdag speelden de ADO F1 en F2 het welpentoernooi bij PKC. Hier een paar leuke sfeerfoto's, wat hadden ze een leuke dag! De F1 werd zelfs eerste in hun poule! 🏆
Een beter einde van het zaalseizoen bestaat haast niet, wat zijn we trots.
#ckcado #welpen #toernooi #eerste #poule #zaal #wedstrijden #korfbal #pkc