Programma
6 apr. 09:00 | Juliana F2 - ADO F2 | |
Wedstrijdnr.: |
45430
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-112
|
|
Accommodatie: |
Gem. sportpark
|
|
Plaats: |
OUD GASTEL
|
|
Scheidsrechter: |
V.A.J. (Vera) van de Riet
|
|
6 apr. 09:00 | Kinderdijk E1 - ADO E2 | |
Wedstrijdnr.: |
43043
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-162
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Molenzicht
|
|
Plaats: |
ALBLASSERDAM
|
|
6 apr. 09:00 | PKC/Vertom D3 - ADO D1 | |
Wedstrijdnr.: |
47033
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-112
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Oostpolder
|
|
Plaats: |
PAPENDRECHT
|
|
6 apr. 10:00 | ADO F1 - Springfield F1 | |
Wedstrijdnr.: |
45035
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-104
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
6 apr. 10:00 | ADO E3 - GKV/Enomics E2 | |
Wedstrijdnr.: |
43683
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-167
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
6 apr. 10:00 | ADO E4 - Springfield E3 | |
Wedstrijdnr.: |
47687
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-182
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
6 apr. 11:00 | ADO A1 - Kinderdijk A2 | |
Wedstrijdnr.: |
18214
|
|
Poule: |
A-jeugd 2e klasse
- A2-016
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
6 apr. 11:00 | Oranje Zwart/De Hoekse C1 - ADO C2 | |
Wedstrijdnr.: |
41420
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-095
|
|
Accommodatie: |
Sportveld Munnikendijk
|
|
Plaats: |
WESTMAAS
|
|
6 apr. 11:15 | DeetosSnel/QLS D3 - ADO D2 | |
Wedstrijdnr.: |
47042
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-115
|
|
Accommodatie: |
Sportterrein Vorrinklaan
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
G. (Gijsbert) Kruit
|
|
6 apr. 11:50 | Oranje Wit (D) E3 - ADO E1 | |
Wedstrijdnr.: |
43041
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-169
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Stadspolders
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
J. (Justin) Vos
|
|
6 apr. 12:15 | Trekvogels 2 - ADO 4 | |
Wedstrijdnr.: |
16186
|
|
Poule: |
Reserve 4e klasse
- R4-23
|
|
Accommodatie: |
Ingang De Waghemakerestraat
|
|
Plaats: |
ROTTERDAM
|
|
Scheidsrechter: |
S.T.C. (Sander) Twaalfhoven
|
|
6 apr. 12:20 | ADO A2 - Focus A1 | |
Wedstrijdnr.: |
38444
|
|
Poule: |
A-jeugd BK vj
- A-061
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
6 apr. 12:30 | Oranje Wit (D) 5 - ADO 3 | |
Wedstrijdnr.: |
17568
|
|
Poule: |
Reserve 3e klasse
- R3-29
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Stadspolders
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
6 apr. 12:40 | Scheldevogels C1 - ADO C1 | |
Wedstrijdnr.: |
41418
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-091
|
|
Accommodatie: |
Sportpark De Staakberg
|
|
Plaats: |
BERGEN OP ZOOM
|
|
6 apr. 13:45 | ADO B1 - SKV B1 | |
Wedstrijdnr.: |
39364
|
|
Poule: |
B-jeugd BK vj
- B-067
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
6 apr. 13:50 | KCR 8 - ADO 5 | |
Wedstrijdnr.: |
37427
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-094
|
|
Accommodatie: |
Reyerpark KCR
|
|
Plaats: |
RIDDERKERK
|
|
6 apr. 14:00 | Oranje Wit (D) 6 - ADO 6 | |
Wedstrijdnr.: |
37388
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-092
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Stadspolders
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
Q. (Quinten) van Driel
|
|
6 apr. 14:30 | Movado 2 - ADO 2 | |
Wedstrijdnr.: |
17185
|
|
Poule: |
Reserve 2e klasse
- R2-24
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Patersweg
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
R. (Robert) Knoop
|
|
6 apr. 16:00 | Movado 1 - ADO 1 | |
Wedstrijdnr.: |
15856
|
|
Poule: |
1e klasse
- 1-11
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Patersweg
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
L (Lammert) Steendam
|
|
10 apr. 20:00 | Good Luck MW1 - ADO MW1 | |
Wedstrijdnr.: |
40161
|
|
Poule: |
Midweek veld vj
- MW-42
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Oostplaat
|
|
Plaats: |
MIDDELHARNIS
|
|
17 apr. 20:30 | ADO MW1 - Korbatjo MW1 | |
Wedstrijdnr.: |
39729
|
|
Poule: |
Midweek veld vj
- MW-42
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 09:00 | ADO F2 - Keep Fit '70 F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44144
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 09:00 | ADO E1 - DVS '69 E1 | |
Wedstrijdnr.: |
43226
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-169
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 09:00 | ADO E2 - PKC/Vertom E2 | |
Wedstrijdnr.: |
43227
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-162
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 09:30 | PKC/Vertom B5 - ADO B1 | |
Wedstrijdnr.: |
38860
|
|
Poule: |
B-jeugd BK vj
- B-067
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Oostpolder
|
|
Plaats: |
PAPENDRECHT
|
|
20 apr. 10:00 | ADO D1 - DSO (K) D2 | |
Wedstrijdnr.: |
45743
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 10:00 | ADO 6 - PKC/Vertom 8 | |
Wedstrijdnr.: |
37496
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-092
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 10:00 | Ventura Sport F1 - ADO F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44090
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-104
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Sportlaan
|
|
Plaats: |
STRIJEN
|
|
20 apr. 10:00 | HKC/Creon Kozijnen E4 - ADO E3 | |
Wedstrijdnr.: |
43313
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-167
|
|
Accommodatie: |
Sportveld Boven Hardinxveld
|
|
Plaats: |
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
|
20 apr. 11:05 | ADO D2 - Movado D2 | |
Wedstrijdnr.: |
45744
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-115
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 11:30 | ADO 5 - DeetosSnel/QLS 8 | |
Wedstrijdnr.: |
37495
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-094
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 11:30 | ADO 4 - Triade 2 | |
Wedstrijdnr.: |
16159
|
|
Poule: |
Reserve 4e klasse
- R4-23
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 12:05 | ADO C2 - Good Luck C1 | |
Wedstrijdnr.: |
40370
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-095
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 12:30 | Oranje Wit (D) A2 - ADO A1 | |
Wedstrijdnr.: |
18125
|
|
Poule: |
A-jeugd 2e klasse
- A2-016
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Stadspolders
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
20 apr. 13:00 | ADO 3 - Movado 4 | |
Wedstrijdnr.: |
16278
|
|
Poule: |
Reserve 3e klasse
- R3-29
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 13:10 | ADO C1 - Albatros C3 | |
Wedstrijdnr.: |
40343
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-091
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 13:30 | Scheldevogels E2 - ADO E4 | |
Wedstrijdnr.: |
47688
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-182
|
|
Accommodatie: |
Sportpark De Staakberg
|
|
Plaats: |
BERGEN OP ZOOM
|
|
20 apr. 14:20 | Sporting Delta A4 - ADO A2 | |
Wedstrijdnr.: |
37994
|
|
Poule: |
A-jeugd BK vj
- A-061
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Gravensingel
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
20 apr. 14:30 | ADO 2 - Erasmus 2 | |
Wedstrijdnr.: |
17311
|
|
Poule: |
Reserve 2e klasse
- R2-24
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
20 apr. 16:00 | ADO 1 - Erasmus 1 | |
Wedstrijdnr.: |
15921
|
|
Poule: |
1e klasse
- 1-11
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
Scheidsrechter: |
J P (Jan Peter) Zandbergen
|
|
24 apr. 20:30 | ADO MW1 - DSO (K) MW1 | |
Wedstrijdnr.: |
39913
|
|
Poule: |
Midweek veld vj
- MW-42
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 09:00 | DSO (K) F1 - ADO F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44268
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-104
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Molenvliet
|
|
Plaats: |
KLUNDERT
|
|
Scheidsrechter: |
A (Annette) van Kouwen
|
|
11 mei 09:00 | DeetosSnel/QLS E2 - ADO E1 | |
Wedstrijdnr.: |
42482
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-169
|
|
Accommodatie: |
Sportterrein Vorrinklaan
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
T.D. (Thijs) Versluis
|
|
11 mei 09:30 | ADO F2 - Conventus F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44664
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 09:30 | ADO E3 - Merwede/Multiplaat E2 | |
Wedstrijdnr.: |
41982
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-167
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 09:30 | ADO E4 - Albatros E7 | |
Wedstrijdnr.: |
47693
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-182
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 09:45 | HKC/Creon Kozijnen E1 - ADO E2 | |
Wedstrijdnr.: |
42485
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-162
|
|
Accommodatie: |
Sportveld Boven Hardinxveld
|
|
Plaats: |
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
|
11 mei 10:00 | ADO A1 - DeetosSnel/QLS A2 | |
Wedstrijdnr.: |
17809
|
|
Poule: |
A-jeugd 2e klasse
- A2-016
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 10:30 | ADO C2 - Springfield C2 | |
Wedstrijdnr.: |
40790
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-095
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 11:30 | ADO C1 - Juliana C2 | |
Wedstrijdnr.: |
40763
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-091
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 11:30 | ADO 3 - Nieuwerkerk 5 | |
Wedstrijdnr.: |
16790
|
|
Poule: |
Reserve 3e klasse
- R3-29
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 12:30 | ADO D1 - Conventus D1 | |
Wedstrijdnr.: |
46255
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 12:45 | Vriendenschaar (H) B3 - ADO B1 | |
Wedstrijdnr.: |
38933
|
|
Poule: |
B-jeugd BK vj
- B-067
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Sluisweg
|
|
Plaats: |
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
|
Scheidsrechter: |
F. (Frank) de Wit
|
|
11 mei 13:00 | Oranje Wit (D) A3 - ADO A2 | |
Wedstrijdnr.: |
38055
|
|
Poule: |
A-jeugd BK vj
- A-061
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Stadspolders
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
B. (Bart) de Wit
|
|
11 mei 13:15 | Vriendenschaar (B) 3 - ADO 4 | |
Wedstrijdnr.: |
16161
|
|
Poule: |
Reserve 4e klasse
- R4-23
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Groene Zoom
|
|
Plaats: |
BODEGRAVEN
|
|
11 mei 13:30 | ADO D2 - Springfield D1 | |
Wedstrijdnr.: |
46256
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-115
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
11 mei 14:10 | Weidevogels 2 - ADO 2 | |
Wedstrijdnr.: |
16736
|
|
Poule: |
Reserve 2e klasse
- R2-24
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Merenveld
|
|
Plaats: |
BLEISWIJK
|
|
11 mei 14:30 | DeetosSnel/QLS 5 - ADO 6 | |
Wedstrijdnr.: |
37052
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-092
|
|
Accommodatie: |
Sportterrein Vorrinklaan
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
R. (Raymond) Poots
|
|
11 mei 16:25 | ALO 1 - ADO 1 | |
Wedstrijdnr.: |
15597
|
|
Poule: |
1e klasse
- 1-11
|
|
Accommodatie: |
Bosjes van Pex
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENHAGE
|
|
11 mei 16:45 | Albatros 10 - ADO 5 | |
Wedstrijdnr.: |
37093
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-094
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Develstein
|
|
Plaats: |
ZWIJNDRECHT
|
|
15 mei 20:00 | DSO (K) MW1 - ADO MW1 | |
Wedstrijdnr.: |
39946
|
|
Poule: |
Midweek veld vj
- MW-42
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Molenvliet
|
|
Plaats: |
KLUNDERT
|
|
Scheidsrechter: |
B. (Betsie) Lips
|
|
25 mei 09:30 | Conventus F1 - ADO F2 | |
Wedstrijdnr.: |
44741
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-112
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Develstein
|
|
Plaats: |
ZWIJNDRECHT
|
|
25 mei 09:30 | Albatros E7 - ADO E4 | |
Wedstrijdnr.: |
47694
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-182
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Develstein
|
|
Plaats: |
ZWIJNDRECHT
|
|
25 mei 10:00 | ADO F1 - DSO (K) F1 | |
Wedstrijdnr.: |
45295
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-104
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 10:00 | ADO A2 - Oranje Wit (D) A3 | |
Wedstrijdnr.: |
38574
|
|
Poule: |
A-jeugd BK vj
- A-061
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 10:00 | Springfield D1 - ADO D2 | |
Wedstrijdnr.: |
46412
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-115
|
|
Accommodatie: |
Achter sporthal Parrestee
|
|
Plaats: |
HOEVEN
|
|
25 mei 10:15 | Merwede/Multiplaat E2 - ADO E3 | |
Wedstrijdnr.: |
43422
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-167
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Thorbeckelaan
|
|
Plaats: |
SLIEDRECHT
|
|
25 mei 10:30 | Conventus D1 - ADO D1 | |
Wedstrijdnr.: |
46410
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-112
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Develstein
|
|
Plaats: |
ZWIJNDRECHT
|
|
25 mei 11:00 | ADO E2 - HKC/Creon Kozijnen E1 | |
Wedstrijdnr.: |
42660
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-162
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 11:00 | Juliana C2 - ADO C1 | |
Wedstrijdnr.: |
40900
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-091
|
|
Accommodatie: |
Gem. sportpark
|
|
Plaats: |
OUD GASTEL
|
|
Scheidsrechter: |
D (Daan) Kepers
|
|
25 mei 11:00 | Springfield C2 - ADO C2 | |
Wedstrijdnr.: |
40904
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-095
|
|
Accommodatie: |
Achter sporthal Parrestee
|
|
Plaats: |
HOEVEN
|
|
25 mei 11:30 | ADO 6 - DeetosSnel/QLS 5 | |
Wedstrijdnr.: |
37151
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-092
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 12:00 | ADO E1 - DeetosSnel/QLS E2 | |
Wedstrijdnr.: |
42659
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-169
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 12:10 | DeetosSnel/QLS A2 - ADO A1 | |
Wedstrijdnr.: |
18171
|
|
Poule: |
A-jeugd 2e klasse
- A2-016
|
|
Accommodatie: |
Sportterrein Vorrinklaan
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
25 mei 13:00 | ADO B1 - Vriendenschaar (H) B3 | |
Wedstrijdnr.: |
39506
|
|
Poule: |
B-jeugd BK vj
- B-067
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 13:00 | ADO 5 - Albatros 10 | |
Wedstrijdnr.: |
37150
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-094
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 14:30 | ADO 2 - Weidevogels 2 | |
Wedstrijdnr.: |
16927
|
|
Poule: |
Reserve 2e klasse
- R2-24
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
25 mei 15:00 | Nieuwerkerk 5 - ADO 3 | |
Wedstrijdnr.: |
16922
|
|
Poule: |
Reserve 3e klasse
- R3-29
|
|
Accommodatie: |
De Kleine Vink Veld
|
|
Plaats: |
NIEUWERKERK AD IJSSEL
|
|
25 mei 16:00 | ADO 1 - ALO 1 | |
Wedstrijdnr.: |
15708
|
|
Poule: |
1e klasse
- 1-11
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
29 mei 20:30 | ADO MW1 - Good Luck MW1 | |
Wedstrijdnr.: |
39821
|
|
Poule: |
Midweek veld vj
- MW-42
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 09:00 | ADO F2 - Juliana F2 | |
Wedstrijdnr.: |
44404
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 09:00 | ADO E1 - Oranje Wit (D) E3 | |
Wedstrijdnr.: |
42848
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-169
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 09:00 | ADO E2 - Kinderdijk E1 | |
Wedstrijdnr.: |
42849
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-162
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 09:45 | Springfield E3 - ADO E4 | |
Wedstrijdnr.: |
47689
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-182
|
|
Accommodatie: |
Achter sporthal Parrestee
|
|
Plaats: |
HOEVEN
|
|
1 jun. 10:00 | ADO D2 - DeetosSnel/QLS D3 | |
Wedstrijdnr.: |
46000
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-115
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 10:00 | ADO 6 - Oranje Wit (D) 6 | |
Wedstrijdnr.: |
37266
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-092
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 10:00 | GKV/Enomics E2 - ADO E3 | |
Wedstrijdnr.: |
42106
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-167
|
|
Accommodatie: |
Molenvliet
|
|
Plaats: |
GORINCHEM
|
|
1 jun. 10:30 | Springfield F1 - ADO F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44877
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-104
|
|
Accommodatie: |
Achter sporthal Parrestee
|
|
Plaats: |
HOEVEN
|
|
1 jun. 11:00 | ADO D1 - PKC/Vertom D3 | |
Wedstrijdnr.: |
45999
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-112
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 11:30 | ADO 4 - Thor (R) 2 | |
Wedstrijdnr.: |
16171
|
|
Poule: |
Reserve 4e klasse
- R4-23
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 11:30 | Focus A1 - ADO A2 | |
Wedstrijdnr.: |
38394
|
|
Poule: |
A-jeugd BK vj
- A-061
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Hoge Neerstraat
|
|
Plaats: |
ETTEN-LEUR
|
|
1 jun. 12:00 | ADO C2 - Oranje Zwart/De Hoekse C1 | |
Wedstrijdnr.: |
40580
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-095
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 12:40 | Kinderdijk A2 - ADO A1 | |
Wedstrijdnr.: |
17860
|
|
Poule: |
A-jeugd 2e klasse
- A2-016
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Molenzicht
|
|
Plaats: |
ALBLASSERDAM
|
|
1 jun. 12:45 | SKV B1 - ADO B1 | |
Wedstrijdnr.: |
39304
|
|
Poule: |
B-jeugd BK vj
- B-067
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex De Roef
|
|
Plaats: |
SLEEUWIJK
|
|
1 jun. 13:00 | ADO C1 - Scheldevogels C1 | |
Wedstrijdnr.: |
40553
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-091
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 13:00 | ADO 3 - Oranje Wit (D) 5 | |
Wedstrijdnr.: |
16534
|
|
Poule: |
Reserve 3e klasse
- R3-29
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 14:00 | ADO 5 - KCR 8 | |
Wedstrijdnr.: |
37265
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-094
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 14:30 | ADO 2 - Movado 2 | |
Wedstrijdnr.: |
17055
|
|
Poule: |
Reserve 2e klasse
- R2-24
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
1 jun. 16:00 | ADO 1 - Movado 1 | |
Wedstrijdnr.: |
15779
|
|
Poule: |
1e klasse
- 1-11
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
4 jun. 20:00 | Korbatjo MW1 - ADO MW1 | |
Wedstrijdnr.: |
39854
|
|
Poule: |
Midweek veld vj
- MW-42
|
|
Accommodatie: |
Sportveld H.Parkhurstweg
|
|
Plaats: |
OUD-BEIJERLAND
|
|
Scheidsrechter: |
L. (Luuk) de Ruiter
|
|
8 jun. 09:00 | Keep Fit '70 F1 - ADO F2 | |
Wedstrijdnr.: |
44514
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-112
|
|
Accommodatie: |
Vierhoeven
|
|
Plaats: |
ROOSENDAAL
|
|
Scheidsrechter: |
R. (Robbe) Hazen
|
|
8 jun. 09:00 | PKC/Vertom E2 - ADO E2 | |
Wedstrijdnr.: |
43805
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-162
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Oostpolder
|
|
Plaats: |
PAPENDRECHT
|
|
8 jun. 09:30 | DVS '69 E1 - ADO E1 | |
Wedstrijdnr.: |
43844
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-169
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Schildman
|
|
Plaats: |
HENDRIK-IDO-AMBACHT
|
|
8 jun. 10:00 | Albatros C3 - ADO C1 | |
Wedstrijdnr.: |
40658
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-091
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Develstein
|
|
Plaats: |
ZWIJNDRECHT
|
|
8 jun. 10:15 | Movado D2 - ADO D2 | |
Wedstrijdnr.: |
46152
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-115
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Patersweg
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
8 jun. 10:30 | ADO F1 - Ventura Sport F1 | |
Wedstrijdnr.: |
44515
|
|
Poule: |
F-jeugd BK vj
- F-104
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
8 jun. 10:30 | ADO E3 - HKC/Creon Kozijnen E4 | |
Wedstrijdnr.: |
43872
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-167
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
8 jun. 10:30 | ADO E4 - Scheldevogels E2 | |
Wedstrijdnr.: |
47690
|
|
Poule: |
E-jeugd BK vj
- E-182
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
8 jun. 10:35 | DSO (K) D2 - ADO D1 | |
Wedstrijdnr.: |
46161
|
|
Poule: |
D-jeugd BK vj
- D-112
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Molenvliet
|
|
Plaats: |
KLUNDERT
|
|
Scheidsrechter: |
P. (Pascal) de Nooijer
|
|
8 jun. 11:00 | Good Luck C1 - ADO C2 | |
Wedstrijdnr.: |
40663
|
|
Poule: |
C-jeugd BK vj
- C-095
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Oostplaat
|
|
Plaats: |
MIDDELHARNIS
|
|
8 jun. 11:25 | ADO A1 - Oranje Wit (D) A2 | |
Wedstrijdnr.: |
18259
|
|
Poule: |
A-jeugd 2e klasse
- A2-016
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
8 jun. 11:30 | Movado 4 - ADO 3 | |
Wedstrijdnr.: |
16675
|
|
Poule: |
Reserve 3e klasse
- R3-29
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Patersweg
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
8 jun. 12:45 | ADO B1 - PKC/Vertom B5 | |
Wedstrijdnr.: |
39080
|
|
Poule: |
B-jeugd BK vj
- B-067
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
8 jun. 12:45 | DVS '69 3 - ADO 4 | |
Wedstrijdnr.: |
16177
|
|
Poule: |
Reserve 4e klasse
- R4-23
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Schildman
|
|
Plaats: |
HENDRIK-IDO-AMBACHT
|
|
8 jun. 13:00 | PKC/Vertom 8 - ADO 6 | |
Wedstrijdnr.: |
37858
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-092
|
|
Accommodatie: |
Sportpark Oostpolder
|
|
Plaats: |
PAPENDRECHT
|
|
8 jun. 14:00 | ADO A2 - Sporting Delta A4 | |
Wedstrijdnr.: |
38184
|
|
Poule: |
A-jeugd BK vj
- A-061
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|
|
8 jun. 14:00 | DeetosSnel/QLS 8 - ADO 5 | |
Wedstrijdnr.: |
37881
|
|
Poule: |
Senioren BK vj
- S-094
|
|
Accommodatie: |
Sportterrein Vorrinklaan
|
|
Plaats: |
DORDRECHT
|
|
Scheidsrechter: |
P (Paul) de Gooijer
|
|
8 jun. 15:10 | Erasmus 2 - ADO 2 | |
Wedstrijdnr.: |
17694
|
|
Poule: |
Reserve 2e klasse
- R2-24
|
|
Accommodatie: |
Ingang De Waghemakerestraat
|
|
Plaats: |
ROTTERDAM
|
|
8 jun. 16:30 | Erasmus 1 - ADO 1 | |
Wedstrijdnr.: |
16137
|
|
Poule: |
1e klasse
- 1-11
|
|
Accommodatie: |
Ingang De Waghemakerestraat
|
|
Plaats: |
ROTTERDAM
|
|
15 jun. 11:00 | ADO 4 - Nexus 2 | |
Wedstrijdnr.: |
16183
|
|
Poule: |
Reserve 4e klasse
- R4-23
|
|
Accommodatie: |
Sportcomplex Trekdam
|
|
Plaats: |
'S-GRAVENDEEL
|